HAKKIMIZDA

TRAVEL SER-VİS ’in farklılığı tecrübesinde ve enerjisinde gizlidir.

Alanında 12 yıllık tecrübeye sahip fuar ekibini 2014 Mart ayında bünyesine katan TRAVEL SER-VİS, Fuar Seyahatleri departmanı ile gücüne güç katmıştır. Bir TRAVEL SER-VİS ürünü olan fuardanfuara.com internet sitesi ile de fuar seyahatleri hakkında sektörünüzün gelişmekte olan fuarlarından, bu fuar seyahatlerinizde yararlanabileceğiniz devlet teşviklerine kadar, a’dan z’ye tüm hizmetleri misafirlerine doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktadır.

TRAVEL SER-VİS, turizm sektörüne yıllarını vermiş tecrübeli ekibinin; taptaze fikirlerini uygulayabileceği, dünya turizm trendlerine uygun programlar üretmek, müşterilerine turizm adına gerçekleştirmeyi düşündükleri tüm seyahat programlarında başından sonuna kadar ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini sağlamak amaç edinilerek kurulmuştur.

IATA ve TÜRSAB A grubu seyahat acentesi olarak çalışmalarımız direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Turizm’de hizmeti bir bütün olarak görüp; uçak biletinden vizeye, otel konaklamasından bayii seyahatlerine, fuarlardan toplantı ve seminerlere, özel balayı programlarından kişilere veya gruplara özel geceler organize etmeye kadar turizmin birçok dalında hizmet vermektedir.

Hakkımızda | Fuardan Fuara